sobota, 27 kwietnia 2024

• 10 komentarzy
  • 2032 wyświetleń

Tenis. Marek Krymski mistrzem Kolna

W dniach 23 i 24.03.2024 r. tenisiści stołowi reprezentujący kluby oraz niezrzeszeni z regionu północno-wschodniej części Polski walczyli o tytuły mistrzów miasta Kolna. W kategorii open mistrzowski tytuł wywalczył Marek Krymski, który w finale pokonał Kamila Szczukę- zawodnika białostockiej Ósemki.

W rywalizacji prawie 30 par deblowych Krymski i Janiszewski Sebastian zajęli trzecie miejsce. Najmłodsi adepci sekcji tenisa stołowego MOSiR Liwia Pieńczykowska i Janek Strzałkowski w swoich kategoriach wiekowych zajęli miejsca piąte a rywalizowali z zawodnikami z białostockich Dojlid oraz wyżej notowanymi zawodnikami województwa warmińsko- mazurskiego z Giżycka i Pisanicy.

Do udanych startów w kategorii open może zaliczyć Patryk Zawistowski, który w swoim pierwszym starcie na tym poziomie zaliczył pierwsze zwycięstwa i znalazł się w połowie stawki 58 zawodników.